"Підтримати"
Новини
Всі новини

У храмі на Дніпропетровщині вчинено акт вандалізму

В храме на Днепропетровщине совершён акт вандализма


З храму на Північному винесли коштовності, церковне начиння і давній візантійський світильник. Настоятель храму Іверської Божої матері отець Микола Несправа навіть не намагається підрахувати матеріальні збитки.

Священик каже: прикраси були безцінні, оскільки їх приносили до храму віруючі в знак подяки за зцілення і вирішення земних проблем.

Люди, які приїжджали з різних міст і приносили свої пожертви, стали питати, де ми їх зберігаємо. Тоді ми вирішили: всі прикраси треба вивісити, щоб вони були на виду. Прихожан це радувало, але для кого-то, мабуть, стало великою спокусою",
- розповів настоятель храму.

Отець Микола повідомив, що на загальний огляд дорогі прикраси виставили відносно недавно. Як і унікальний візантійський світильник, що складається з 700 деталей. Його злодії теж прихопили з собою.

"В ніч з 19 на 20 січня в храмі "Золоті ворота" був здійснений акт вандалізму по відношенню до головної святині храму чудотворної ікони Божої Матері "Іверська". Зловмисники, розбивши скло, викрали приношення віруючих людей, які прикрашали ікону і свідчили про глибоку повагу і шанування чудотворного образу", -
розповів священик.

За матеріалами Сайт міста Днепрпетровска

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме