"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російський фермер: "Не страшно те, що наша країна в дупі, страшно те, що вона почала там облаштовуватися"

Российский фермер: "Не страшно то, что страна наша в заднице, страшно то, что она начала там обустраиваться"
Свердловський фермер Василь Мельниченко, який прославився в 2013 році на всю країну фразою «рівень марення в нашому житті перевищив рівень життя», виступив з новою критичної промовою.

«Не страшно те, що наша країна в дупі, страшно те, що вона почала там облаштовуватися»,
— заявив Мельниченко напередодні на підсумковому засіданні Комітету громадянських ініціатив в готелі «Національ» в Москві.

За словами Мельниченка, під час виступу він розповідав присутнім про стан російського села, зачитуючи, в тому числі, листи самих селян.
«Наприклад, з села Терпіння Омської області. От там пишуть: "Наше село в такому стані, що жодна ядерна війна вже гірше не зробить, а виграти начебто є шанс""
, — зачитав по телефону одне з таких звернень Мельниченко кореспонденту видання znak.com.

Фермер сам налаштований досить критично до того, що відбувається в країні.

«Підсумки останніх наших років показують, що у нас все добре в країні, якщо бочка нафти коштує 140-150 доларів. Тоді нам нічого і не треба, ні сільського господарства, ні самоврядування – все чудово, — зауважив Мельниченко. — Якщо 50 [доларів], то нічого не виходить. Значить, треба вирішувати щось з європейцями, сумління вони не мають, насправді, чи що? Треба ні нашим, ні вашим — 130 доларів за бочку — і ми тоді більше ні про що не хвилюємося, не працюємо, і президент хороший у нас».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини