"Підтримати"
Новини
Всі новини

Розумний будинок: 6 речей, які вже завтра прийдуть до вашого будинку

Поки ми з вами тут сидимо, в Лас-Вегасі в розпалі одна з найбільших виставок побутової електроніки Consumer Electronics Show. Ми вивчили частина експозиції і зрозуміли, що вже в найближчому майбутньому в наших (занадто) розумних будинках може з'явитися безліч чудових нових побутових приладів.

1.

Наприклад, розумний замок Kevo від компанії Kwikset, який вже зібрав чимало нагород. Якщо у вас в кишені 199 доларів (+ доставка), смартфон, а в смартфоні є мобільна відповідна програма, то класичний ключ не потрібен. Що станеться, якщо розрядиться батарея? У Kwikset є відповідь на це підступне питання.
Умный дом: 6 вещей, которые уже завтра придут в ваш дом

2.

Або, наприклад, батарейки. Які не просто батарейки, а розумні батарейки, які повідомлять через WiFi господареві про те, що вони розряджаються. Для пульта від телевізора це некритично, а ось для детектора диму — інша справа. Смска від батарейки — хіба це не романтично? Ціна питання по передзамовленню — 40 доларів. В продажу з літа 2015 року.
Умный дом: 6 вещей, которые уже завтра придут в ваш дом

3.

Або, скажімо, ви молодий батько, який не знає, як годувати власну дитину. На допомогу поспішає компанія Slow Control зі своєю розумною пляшкою Baby GlGl! Тепер ви (і ваш смартфон, природно) будете точно знати, скільки молочної суміші дитина випила. А особливо обдарованим батькам пляшечка підкаже правильний кут нахилу, щоб у дитини не було кольок. Ну, тобто так обіцяє виробник.
Умный дом: 6 вещей, которые уже завтра придут в ваш дом

4.

Або ось, наприклад, любите ви квіти. Ну, як любите — нюхати так, а поливати — ні. Спокій, тільки спокій. За 42 фунти стерлінгів можна купити розумний горщик, який здатний автоматично поливати вашу рослину і взагалі всіляко стежити за ним. І відправляти звіти на смартфон, звичайно.
Умный дом: 6 вещей, которые уже завтра придут в ваш дом

5.

Або, наприклад, ремінь. Здавалося б, ну що тут ще можна поліпшити? Однак ремінь Belty від компанії Emiota, по-перше, вимірює окружність талії і повідомляє, що пора схуднути (Що? Ремінь буде говорити господареві, що він жирний?). По-друге, коли господар сідає, ремінь сам себе послаблює. А коли встає — сам затягується. Головне не переплутати! У продажу очікується до кінця 2015 року, ціна поки невідома.
Умный дом: 6 вещей, которые уже завтра придут в ваш дом

6.

Ну, і наостанок. Припустимо, ви лягли спати. Без смартфона? Непорядок! Терміново купуйте бездротову пов'язку-навушники SleepPhones від Acoustic Sheep. Тепер ви не пропустите жодного «лайка» на фейсбуці!
Терміново купуйте бездротову пов'язку-навушники SleepPhones від Acoustic Sheep.
Умный дом: 6 вещей, которые уже завтра придут в ваш дом


Джерело: supercoolpics.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини