"Підтримати"
Новини
Всі новини

Bugatti створила власну яхту. ФОТО

Bugatti создала собственную яхту. ФОТО

Новинка німецької автомобілебудівної компанії Bugatti Automobiles, що отримала назву Bugatti Niniette, розганяється до максимальної швидкості 70 кілометрів на годину. А все лише тому, що це зовсім не автомобіль, а сама справжня яхта. Яхта вартістю в 2 мільйони доларів, яку собі дозволити зможуть лише дуже заможні люди.

Корпус стильної яхти практично цілком зроблений з вуглецевого волокна з вкрапленнями титану і екзотичних порід деревини. Витонченість дизайнерів Bugatti відчувається буквально в кожній деталі і лінії яхти. Ось вже, воістину, продукт, в якому високі технології межують з мистецтвом. Салон яхти розробляється дизайнерами компанії індивідуально для кожного замовника, з урахуванням усіх його побажань і вимог. А ціна в 2 мільйони доларів, позначена трохи вище, це вартість найдешевшої комплектації яхти.
Bugatti создала собственную яхту. ФОТО


Читайте на Infokava.com: Автоконцерн Honda отримав дозвіл на продаж першого літака HondaJet

Niniette здатна розганятися до максимальної швидкості 43 милі на годину (близько 70 км/год), що в шість разів менше швидкості автомобіля Bugatti Veyron. Але, зрозуміло, спортивній яхті такі показники просто ні до чого. Яхта буде випускатися в трьох розмірах. Середній розмір, наприклад, буде включати в себе два салону, кімнату для гостей та приміщення для команди. Такий варіант яхти обійдеться бажаючим в 3,52 мільйона доларів. У створенні цього нового продукту компанії Bugatti допомагав Палмер Джонсон, всесвітньо відомий виробник яхт.
Bugatti создала собственную яхту. ФОТО

Ви запитаєте, навіщо Bugatti випускати яхту? Відповідь напрошується лише одна: тому що вони можуть собі це дозволити. Незважаючи на труднощі, з якими не так давно зіткнувся концерн Volkswagen на території США, колишня французька компанія відчуває себе під крилом свого німецького начальства впевнено, як ніколи. У даний момент інженери і дизайнери компанії активно працюють над новим автомобілем Chiron, який повинен стати гідним спадкоємцем Veyron. Ну а у вільний час вони, як ми з вами бачимо, дозволяють собі створювати інші, не менш прекрасні творіння.

За матеріалами: hi-news

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини