"Підтримати"
Новини
Всі новини

Профілактика раку: 10 порад китайських лікарів

Профилактика рака: 10 советов китайских врачей

Інформація про профілактику різних видів раку постійно оновлюється. Вчора лікарі рекомендували одне, сьогодні-друге, а завтра з'явиться щось третє. У 2017 році в США завершиться масштабне дослідження, від якого чекають точної та остаточної інформації, чи захищає прийом вітаміну Д в капсулах від раку чи ні.

Тим не менш, вже сьогодні ви можете виконувати декілька рекомендацій, які точно ефективні в зниженні ризику онкологічних захворювань:

1. Підтримуйте нормальну вагу

Ракові клітини з більшою ймовірністю з'являться у людей з надмірною вагою, так як вони мають більше жирової тканини, що виробляє гормони, такі як інсулін або естроген.

2. Ніколи не використовуйте харчові добавки, щоб запобігти рак

Харчові добавки не повинні використовуватися для профілактики раку, вважають китайські лікарі.

3. Ніколи не їжте смажену їжу

Для профілактики раку слід уникати вживання їжі з високим вмістом жирів, великою кількістю солі або цукру, такий як картопля фрі.

4. Не їжте залишки їжі

Погана звичка є залишки їжі може викликати рак шлунка. При постійних болях в животі зверніться до лікаря. Хронічний атрофічний гастрит у поєднанні з інфекцією може бути причиною передракових уражень. У такому випадку лікування необхідно без зволікання.

5. Їжте у себе вдома

Розлади харчової поведінки, куріння, випивка і переїдання можуть призвести до збільшення ваги, розладу шлунка і викликати рак. У своєму домі ви впевнені в якості продуктів.

Читайте на Infokava.com: Страви без шкоди. Інфографіка

6. Не паліть

Куріння пов'язане з раком легенів і є одним з основних факторів, що викликають рак носоглотки.

7. Проходьте фізичне обстеження два рази на рік

Виявити рак на ранній стадії допоможе щорічне медичне обстеження, краще проходити детальні фізичні огляди два рази на рік, особливо літнім людям.

8. Будь-який тип вправ краще, ніж нічого

Типи вправ можуть варіюватися від людини до людини, головне — їх робити, вдома, на вулиці чи навіть на роботі.

9. Позбавтеся від шкідливих звичок

Багато пухлини пов'язані з поганими звичками, наприклад, з надмірним вживанням жирної їжі, м'ясних страв. При відсутності в раціоні фруктів і овочів це може призвести до раку товстої кишки. Потрібно виробити гарні звички, встановити час для їжі, сну і регулярних фізичних вправ.

10. Будьте бадьорими і навчиться задовольнятися тим, що маєте

Стрес, депресія і тривога є чинниками ризику, оскільки негативні емоції можуть викликати напругу і послаблюють імунну систему організму.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини