"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чистка правоохоронців, які починали справу "діамантових прокурорів". Єгор Соболєв

Чистка правоохранителей, которые начинали дело "бриллиантовых прокуроров". Егор СоболевЗалишилося нейтралізувати тільки заступника Генпрокурора Віталія Каська з командою, яка продовжує розслідування. Проти них вже ведеться розслідування - чи не порушили вони права "діамантових"?!

Наше з Вами завдання - зірвати цей сценарій. Справа "діамантових прокурорів" є реальним шансом на очищення ГПУ. Ниточки від неї йдуть до Шокіна. Це як мінімум.

Наш парламентський комітет з протидії корупції звернувся до спікера Верховної Ради з проханням викликати Генпрокурора для публічного звіту по фактам тиску на слідство у цій справі. Володимир Гройсман пообіцяв це зробити. Пройшло два тижні - обіцянка не виконана.

Наступного тижня викликаємо на комітет керівників ГПУ, МВС та СБУ. Ми вимагаємо звіту за справи про терор Майдану, про топ-корупцію до і після нього, про надання диктаторських повноважень Януковичу Конституційним судом, про розслідування смертей в Одесі. Про "діамантових прокурорів" теж не забудемо.

Публічність - це наша зброя. Але зусиль одного парламентського комітету не вистачить. Потрібна Ваша допомога.


Цього тижня багато френдів показали, що вміють організовувати інформаційний контроль за діями посадовців. Не зупиняйтеся на антидискримінаційному законі, будь ласкаЄгор Соболєв на фейсбук

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини