"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як часто потрібно міняти резинки "двірників"?

Хороша видимість - запорука безпеки в поїздці, особливо в складних погодних умовах під час дощу або рясного снігопаду, або в темний час доби. Тому настільки важливо не нехтувати регулярним очищенням лобового скла, а також своєчасно оновлювати щетки стеклоочистителя, так і окремо резинки на них. А огляд основних факторів, що впливають на термін експлуатації, як і рекомендована виробниками частота заміни "двірників" допоможе вчасно виконати всі необхідні маніпуляції.

 

Коли час міняти щітки склоочисника?

Найочевидніший сигнал до заміни - видимий знос. Резинки піддаються постійному тертю під час контакту з вітром, водою, брудом і снігом: з часом вони втрачають свою гнучкість. Якщо на гумових елементах з'явилися тріщини, втрачена еластичність або явні пошкодження, то настав час їх оновити. Оцінити роботу двірників допоможуть й інші "симптоми":

  • розводи або смуги на склі;
  • неефективне видалення рідини;
  • шум від тертя по лобовому склу.

У деяких випадках проблему легко вирішити, ретельно очистивши резинки від сміття, що скупчилося. Але найчастіше єдиним способом вирішення проблеми залишається купівля нових резинок. А встановити їх можна і самостійно - з цим не виникне жодних складнощів.

Частота заміни резинок "двірників"

Регулярність оновлення щіток очищувача залежить від умов експлуатації, у списку яких:

  • погодні умови;
  • інтенсивність експлуатації транспортного засобу;
  • регулярність обслуговування.

На практиці це означає наступне. Під час рідкісних короткострокових поїздок у суху, теплу погоду про щітки і резинки і згадувати не доводиться. А ось у періоди рясних опадів навантаження на двірники максимальне - і вони зношуються набагато швидше. У середньому, оновлення потрібне не частіше, ніж раз на півроку. Але якщо склоочисники не виконують задані функції, то можна зробити це і раніше. Багато брендів передбачають можливість заміни виключно резинок, без необхідності міняти основне "коромисло".

Як вибрати нові щітки склоочисника?

Під час купівлі потрібно враховувати характеристики транспортного засобу, від яких залежить актуальний тип конструкції:

  • каркасний;
  • безкаркасний;
  • гібридний.

Перед замовленням важливо перевірити сумісність із конкретною моделлю авто. Якщо ж потрібно оновити виключно резинки, то основним критерієм стає їхня довжина і розмір. А ефективність очищення, як і термін служби, залежатимуть від якості виробу, тому витратні матеріали краще замовити в спеціалізованому магазині автотоварів, що реалізує продукцію відомих торгових марок.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини