"Підтримати"
Новини
Всі новини

У чому секрет лікеру Sheridans


Елегантний лікер складається з вершкової та шоколадно-кавової частини. Пізніше з'явився різновид із ягодами. Оригінальне оформлення і подача відразу ж принесли бренду успіх, оскільки цей лікер сам по собі виявився непоганим шоу.

Brydens-Website-Banner-Sheri-01-min.jpg

Особливості Sheridans

Загальна міцність лікеру становить 15,5%. Але це узагальнена цифра, оскільки частини отримали різну міцність. Шоколадно-кавова частина міцніша за вершкову. За правилами вони мають поєднуватися в пропорціях ⅔ до ⅓. Але можна пити окремо, скласти власну пропорцію або змішати. Кожен знаходить власний ідеальний Шериданс.

Напій, як і багато ірландських сортів алкоголю, роблять на основі чистого односолодового віскі. До складу входять тільки натуральні інгредієнти, тому у відкритому вигляді його можна зберігати не більше ніж 6 місяців, у закритому - не більше ніж півроку. Під час дегустації можна відчути ванілін, вершки, цукор, каву та шоколад.

Користується попитом і другий варіант, у якому замість шоколаду та кави використовують ягідні компоненти. Основою червоної частини став ягідний сироп із вишні та малини. Він трохи кислуватий, але чудово поєднується з ніжними вершками. Але класичний Шеріданс із шоколадом все ж цікавіший, він нагадує традиційну ірландську каву.

Лікер з'явився на ринку 1994 року. За мірками ірландських винокурень, вік яких уже понад чотири століття, це дуже молодий напій. Але він зміг домогтися визнання практично миттєво, і вже в перше десятиліття його почали постачати на зарубіжні ринки. такий стрімкий розвиток не могли залишити поза увагою, чистий вершковий смак отримав визнання експертів і низку міжнародних нагород.

Як правильно пити Шеріданс

Вибір способів практично нескінченний, бармени постійно вигадують нові цікаві ідеї. Можна спробувати і вдома, замовивши пляшечку на МАУДАУ. Пропонують наступні способи:

  1. У чистому вигляді. Правильна подача і так має досить ефектний вигляд і не потребує добавок.
  2. З кубиком льоду. Охолоджувати сам лікер не рекомендують, але можна додати льоду або трохи холодної води.
  3. Через трубочку. Напій у чистому вигляді або з льодом починають пити з дна, щоб спочатку насолодитися шоколадною частиною, потім вершковою.
  4. Змішаний. Шари активно розмішують і швидко випивають, поки напій однорідний. Виглядає не так цікаво, зате має незвичайний смак.
  5. У складі коктейлів. Він чудово поєднується з різними видами алкоголю та безалкогольних напоїв.

Існує зрозуміле обмеження. До складу лікеру входять вершки, тому не можна додавати шипучі напої, як-от шампанське чи мінералка. Вершки розшаровуються, що сильно псує смак. 

У чистому вигляді Шеріданс п'ють із товстостінної чарки, в яку спиртне наливають під нахилом. Горлечко пляшки з шоколадною частиною має бути зверху, цівка має потрапляти на стінку. Потім чарку ставлять вертикально і кілька хвилин чекають, щоб шари розподілилися правильно.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини