"Підтримати"
Новини
Всі новини

ГУР встановило особу вагнерівця, який відрізав голову українському воїну

Українська розвідка встановила ім’я «вагнерівця», який відрізав голову українському полоненому. Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю NV.

 «Так, є. Хто він — ми знаємо», — відповів Буданов журналісту.

Начальник розвідки відмовився відповідати, де саме перебуває російський військовий злочинець ы сказав, що випадки таких злочинів є «поодинокими».

«Але повертаючись до першої частини вашого запитання: де він і чому я вам кажу, що не можу вам відповісти. Є трошки інша статистика, що якось так склалося, що майже вже всі з тих, хто робив подібні речі, де це було нам чітко відомо, вони більше не існують. Тому не думаю, що ця людина стане виключенням», — додав Кирило Буданов.

Раніше український омбудсмен Дмитро Лубінець заявив, що за останні 9 місяців його офіс отримав декілька десятків відео публічних страт українських військовополонених російськими солдатами.

«Це відрізання голови, відрізання статевих органів, відрізання вух, носа, кінцівок, фаланг на руках. Декого [з російських солдатів] вдалося верифікувати. І я знаю, що одна особа понесла покарання. Я знаю, що ця особа загинула під час бойового зіткнення з українськими військами», — розповів Лубінець в інтерв’ю УП.

Увечері 11 квітня у соцмережах почали ширити відео жорстокого вбивства українського полоненого. На ньому показано, як російський військовий ножем відрізає голову українському захиснику, який тоді ще був живим. Обличчя ката було закрито маскою.

Джерело: Вечірній Київ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме