"Підтримати"
Новини
Всі новини

Талант, знайдений у дворі: двірник з Києва зробив виставку своїх картин біля підсобки

Двірник з Києва, який наважився просто неба, біля сміттєвих баків зробити виставку своїх художніх творів, раптом став зіркою ЗМІ. І йому вже обіцяють виставку.

Київський комунальник зважився виставити свої полотна на огляд жителів двору, який він же і прибирає. 72-річний Леонід Бурковський навіть не уявляв, що лише одна світлина в соцмережах змінить його життя.

Двірником Леонід Бурковський працює вже 14 років, але має хобі і лише зараз наважився виставити картини на своїй підсобці. Люди сфотографували, розмістили в соцмережах, і це принесло славу. “Я думав, що воно буде помітно, але щоб такий вибух…” - каже чоловік.

Малювати він почав 25 років тому, хоча цьому і не вчився, раніше навіть мав персональні виставки, та на них потрібні фінанси. Зробити виставку просто неба його надихнув фільм про історію світового успіху вуличного художника Бенксі.

Абстракціонізм чи авангардизм - так визначає свій стиль Леонід. Колеги по цеху кажуть, бачили, як Леонід Іванович і в дворі малює, і вдома малює. “Останній час я так працюю над пейзажем”, - каже художник.

Те, що Леонід наважився на свій вернісаж на смітнику, вже принесло результати. “Тобі візитка, дівчата приходили в суботу. Дівчата хочуть зробити тобі виставку в Польщі”, - передають візитку місцеві мешканці.

 А ще двірник-художник вже отримав пропозицію від одного київського музею. Свої картини, намальовані олійними фарбами, поки продавати не збирається, хоче побільше їх виставляти. “Моя мета не збагачення, а стати знаною людиною”, - запевняє Леонід Іванович.

Джерело: ТСН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме