"Підтримати"
Новини
Всі новини

Бійтеся, вороги: за вами спостерігають з космосу!

ГУР МО України провело космічну розвідку об'єктів ворога. Про це відомство повідомило у своєму Телеграм-каналі.

150 районів розташування ворога як на тимчасово окупованих територіях України, так і на території окупанта та його союзників під наглядом українських розвідників завдяки супутнику ICEYE.

Виявлено та підтверджено близько 2600 одиниць військової техніки. Зокрема: танки, САУ, ББМ, вертольоти, ОТРК "Іскандер", ЗРК "С-300", ЗРГК "Панцир-С1", ворожі РЛС, понтонні переправи, включаючи їхнє приховане розміщення, повідомили у ГУР.

ICEYE - це радіолокаційні супутники щодо невеликого розміру, масою 85-120 кілограм (85 кг - це маса без палива) оснащені радарами з активними фазованими гратами х-діапазону (Х-діапазон - це діапазон частот від 8-12 ГГц з довгою хвилі від 3 ,7-2,5 см. Саме такий діапазон частот найчастіше використовується для розробки радарів цивільного чи військового призначення (ред.). Вони обертаються навколо Землі на низькій навколоземній орбіті, на висоті близько 600 км.

Відомо що, на зібрані українцями 600 мільйонів гривень фонд Притули набув ексклюзивного права використання одного супутника до кінця терміну його експлуатації, а також доступу до інших супутників угрупування ICEYE.

Це означає, що ЗСУ можуть повністю розпоряджатися даними щонайменше одного супутника і, ймовірно, отримувати дані з інших супутників. Тобто період отримання «свіжих» знімків може бути частішим ніж двічі на добу.

Джерела: ГУР, Finanse.UA


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме