"Підтримати"
Новини
Всі новини

На Львівщині діти торгували розсадою, щоб купити квадрокоптер для ЗСУ

На благодійному ярмарку діти вторгували 3000 грн
Клієнтами учнів стали парафіяни, які вертались з недільного богослужіння та купували розсаду

Учні недільної школи храму Успіння Пресвятої Богородиці у Миколаєві на Львівщині організували благодійний ярмарок, щоб заробити на квадрокоптер для ЗСУ. Від продажу розсади помідорів, капусти та квітів вдалось виручити 3 тис. грн. Про це повідомила ЛОДА 25 травня.

«Ідея виникла ще на початку війни. Хотіли якось заробити кошти, щоб допомогти армії потрібними речами. Спочатку плели маскувальні сітки. На Вербну неділю продавали місцевим мешканцям власно зроблені святкові букетики з верби. Кошти віддали на придбання бронежилета для земляка, який йшов на фронт. На Великдень малювали крашанки, щоб передати нашим захисникам», – розповіла керівниця недільної школи, наставниця дітей Олена Сотник.

У березні діти віком 8-12 років висіяли розсаду помідорів, капусти та квітів. Дбайливо поливали, доглядали, а потім розсадили в роздільні ємності. Клієнтами вихованців стали парафіяни, які вертались з недільного богослужіння та купували розсаду.

Вдалось вторгувати майже 3 тисячі гривень. Ці кошти планують витратити на закупівлю квадрокоптера.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме