"Підтримати"
Новини
Всі новини

Відновлено сполучення між Києвом та Полтавою трасою М-03

У Київській області поблизу села Борщів збудували тимчасову об'їзну дорогу поряд із зруйнованим мостом.

Таким чином, повідомлення між Києвом та Полтавою по дорозі М-03 відновлено, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За його словами, тимчасовий об'їзд відповідає параметрам дороги третьої категорії та розрахований не лише на легковий, а й вантажний транспорт. Це є критично важливим, адже магістраль М-03 є однією з ключових у країні.

У найкоротші терміни шляховики поклали через річку Трубеж сім водопропускних труб, ґрунт зміцнили геотекстильними гратами, на шар піску поклали щебенево-піщану суміш, зверху – асфальтобетонне покриття та встановили відповідні дорожні знаки.

"Поки в країні йде війна, логістичні зв'язки на звільнених територіях налагоджуємо завдяки тимчасовим об'їзним коліям та переправам. Вони не лише забезпечують доставку вантажів до постраждалих куточків, а й допомагають налагоджувати та відновлювати життєдіяльність населених пунктів, звільнених із російської окупації. відновити рух на всіх зруйнованих переправах, крім тих, хто потребує розмінування", - сказав міністр інфраструктури.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме