"Підтримати"
Новини
Всі новини

Верещук вважає за потрібне евакуюватися

Віце-прем'єр-міністр України Ірина Верещук вважає за необхідне для жителів Луганської, Донецької та частини Харківської областей евакуюватися до безпечних регіонів.

«Треба негайно приймати рішення, якщо голова ВДА – а, наприклад, Луганський голова ВДА та Донецький вимагають покинути та роблять усе, щоби пройшли евакуації і ми щодня це робимо. Треба робити, бо потім люди будуть під вогнем, їх розстрілюватимуть і нічого не зможуть вдіяти. І ми не зможемо їм допомогти. Тому що припинити вогонь практично неможливо. З власного досвіду скажу: особливо Луганська та Донецька області. Звісно ж, частина Харківської області. Потрібно евакуюватися. Якщо є така нагода. А зараз ще є можливість», - цитує Верещук прес-служба міністерства.

Віце-прем'єр пояснила, що відведення військ окупанта з Київської та Чернігівської областей не було жестом доброї волі перед черговим раундом переговорів.

«Це був жест залізної волі нашої армії, влади та всього українського народу», - заявила вона і повідомила, що всі мають бути готові до подальшого загострення.

Укрзалізниця збільшує кількість евакуаційних поїздів, також докладаються зусилля для організованої евакуації автобусами, але цей заклик стосується й усіх, хто може евакуюватись на власному транспорті самостійно. Цей захід безпеки допоможе не тільки зберегти ваше життя, але й полегшить роботу ЗСУ, а також знизить антропогенне навантаження на керівництво військово-цивільних адміністрацій областей.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме