"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російські окупанти захопили Ізюм


1 квітня російська армія почала повністю контролювати Ізюм. Про це повідомив начальник відділу Ізюмської міськради Максим Стрельник у Фейсбуці.

Стрельник нагадав, що 26 березня місцеві зрадники провели російських окупантів на південну частину міста, що призвело до повного блокування шляхів доставки гуманітарної допомоги до Ізюму та евакуації місцевих жителів.

"Крім того, російські окупанти, скориставшись цією ситуацією, почали захоплення Ізюма. З огляду на цю загрозу, Збройні сили України проводили військові заходи щодо деблокування міста, про які не можна було публічно повідомляти, враховуючи військову таємницю", - зазначив він.

"Однак битва за Ізюм не завершилася, і наша армія незабаром обов'язково звільнить місто від російських окупантів та врятує ізюмчан, які стали заручниками підлості місцевих зрадників та агресії ворогів", - зазначив він.

Заступник мера Ізюма Володимир Мацокін розповів, що до 20 тисяч жителів міста потребують евакуації, водночас російські окупанти майже 20 днів перешкоджають роботі "зелених коридорів".

"Найоперативніші евакуації з Ізюму потребують близько 15-20 тисяч городян. "Зелені коридори" не узгоджуються, відсутні майже 20 днів. Сьогодні, завдяки Богу, та зусиллям влади евакуйовано 2500 осіб. Але. Це з Ізюмського району.

З міста Ізюм евакуації не було.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме