"Підтримати"
Новини
Всі новини

Майже 44 тисячі вимушено переміщених дітей відновили навчання


Станом на понеділок, 21 березня, до навчання приступило майже 3 мільйони учнів, з них майже 44 тисячі – вимушені переселенці.


Про це повідомляє міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

" В 11-ти областях усі ЗЗСО організували освітній процес за дистанційною формою навчання.

За оперативними даними департаментів освіти обласних військових адміністрацій, понад 10 тис. закладів загальної середньої освіти працюють у дистанційному форматі.

У понад 500 ЗЗСО тривають канікули, і у понад 2400 школах, де безпекова ситуація залишається напруженою, освітній процес призупинено.

Станом на 21 березня 2022 року до навчання приступило майже 3 млн учнів.

За згодою одного з батьків, діти, які тимчасово внутрішньо переміщені, мають можливість долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання.

На сьогодні кількість тимчасово внутрішньо переміщених учнів, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 44 тисячі.

Лідером серед областей, які долучили до освітнього процесу тимчасово внутрішньо переміщених дітей, є Львівська. Наразі кількість таких учнів там майже 11 тисяч. "

ЗНО, ДПА, єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування у 2022 році — остаточно скасовано.

За період брутальної та широкомасштабної війни в Україні зруйновано або пошкоджено понад 500 закладів освіти. Ворог нещадно обстрілює не лише стратегічні військові об’єкти, а й цивільні: дитячі садки, школи, профтехучилища, коледжі та університети.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме