"Підтримати"
Новини
Всі новини

Іспанці на законодавчому рівні кішок і собак прирівняли до членів сім’ї

Іспанці на законодавчому рівні кішок і собак прирівняли до членів сім’ї

Іспанія визнала домашніх вихованців розумними істотами і законними членами сім’ї, тому тепер вони матимуть ідентифікаційну картку, яку внесуть у національну базу даних. 

«Тварини в Іспанії більше не матимуть статус об’єкта, їх не можна буде вилучити, залишити, погано з ними поводитися чи розлучити їх з одним із власників у разі розлучення подружжя. Зміни законодавства стосуються всіх тварин, незалежно від того, домашні вони чи дикі», — сказано в повідомленні.
Тепер під час розлучень суд, так само як з дітьми, вирішуватиме, кому краще дбати про улюбленця. Котик чи собачка дістанеться тому, у кого буде краща фінансова спроможність.
Також суди під час розлучення можуть обмежити батькам можливість бачити власних дітей, якщо виявиться, що вони жорстоко поводилися з домашніми тваринами.
Домашніх вихованців також можна буде включити в заповіт.
Якщо жоден із спадкоємців не захоче стати опікуном тварини, її можуть передати третій особі для догляду і захисту.
Крім того, в оновленому законодавстві зазначено, що якщо хтось знайде втрачену тварину, її треба передати власнику чи особі, яка її доглядає, якщо немає ознак, що тварину залишили спеціально або що з неї знущалися. У такому разі потрібно буде повідомити відповідні органи.
Аspekty


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини