"Підтримати"
Новини
Всі новини

Йдемо до незалежності: Нафтогаз запустив 50 нових свердловин

Йдемо до незалежності: Нафтогаз запустив 50 нових свердловин

Нафтогаз у 2021 році запустив 50 нових свердловин на газових родовищах. Роком раніше – 41 свердловину. Свердловини у Харківській та Полтавській областях дають понад 200 тисяч кубометрів газу на добу. Про це прес-служба компанії повідомила у Facebook.
 
"У 2021 році наші фахівці запустили в роботу 50 нових свердловин (у 2020 – 41 свердловину), з них: 11 свердловин з дебітом понад 100 тис. куб. м газу на добу; 3 свердловини з дебітом понад 250 тис. куб. м газу на добу", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що наприкінці 2021 року нове Моспанівське родовище в Харківській області відкрило дві високодебітні свердловини. Воно вже постачає понад 200 тис. куб. м газу на добу.
Крім того, у грудні 2021 року Укрбургаз пробурив нову свердловину в Полтавській області на недавно відкритому Скиданівському родовищі. Свердловина має велику глибину – 6300 метрів. Вона дає додатково 200 тис. куб. м газу на добу.
Як повідомлялося раніше, на Харківщині виявили кілька покладів газу. Обсяг додаткових запасів газу, заздалегідь встановлений за результатами геофізичних операцій, становить 400 тис. куб. м газу.
Також повідомлялося, що за п'ять років видобуток газу почнуть у Чорному морі.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини