"Підтримати"
Новини
Всі новини

Підступність РФ: грабують самі, але скаржаться у міжнародні інстанції на пограбованого

Підступність РФ: грабують самі, але скаржаться у міжнародні інстанції на пограбованого

У грудні поточного року Росія збільшила постачання бойової техніки та озброєння на тимчасово непідконтрольні Україні території у Донецькій та Луганській областях. Про це повідомляє ГУР МОУ. Водночас, Росія продовжує грабіжницькі дії в Криму і скаржиться в міжнародні інстанції про шкоду, нібито завдану Україною.

За даними української розвідки, Росія перекидала в ОРДЛО пальне, бойову техніку, озброєння та боєприпаси, засоби радіоелектронної боротьби, безпілотні літальні апарати. Крім того, для прихованого постачання майна військового призначення Росія використала так звані «гуманітарні конвої МНС ДНР».
У розвідці додали, що Росією значно збільшено постачання до з'єднань і частин НВФ бойових броньованих машин, як нових, так і відновлених або модернізованих на російських ремонтних підприємствах.
Також до підрозділів противника для комплектування посад за окремими військовими спеціальностями, насамперед розвідників, снайперів, артилеристів, зв'язківців, фахівців радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби, направляються кадрові російські військовослужбовці та найманці-громадяни РФ.


* * *
Однак при цьому російські політики незадоволені звинуваченнями Росії як країни-агресора, більш того, наполягають, щоб офіційний Київ перестав її так сприймати, особливо у контексті переговорів щодо Донбасу. На цьому наголосив екс-міністр економіки України Віктор Суслов.
«Доки українська сторона вважає, що Путін очолює державу-агресора, що Росія є стороною конфлікту, жодних переговорів (щодо врегулювання конфлікту на Донбасі) не буде, це однозначно», — сказав Суслов.
* * *
Більше того: ОРДЛО вирішили виставити Україні рахунок.
Так звана «громадська комісія з оцінки економічної шкоди, завданої ЗСУ» повідомила, що сума економічної шкоди, заподіяної «економіці ДНР» з початку війни перевищує 420 млрд рублів, що дорівнює 5 мільярдам доларів. Про це повідомили в «апараті Уповноваженого з прав людини у ДНР».
У так званому «відомстві» уточнили:
«Сума економічної шкоди внаслідок військових дій з боку ЗСУ різним сферам життєдіяльності ДНР перевищує 420 млрд. рублів».
За інформацією «комісії», цей розрахунок не є остаточним, оскільки багато об'єктів знаходяться в зоні, "куди неможливо дістатися".
* * *
Розповідаючи про збитки, нібито завдані Україною, Росія продовжує грабіжницькі дії.
Так Керченський та Феодосійський морські порти, які де-юре є державною власністю України, передаються у федеральну власність Росії. Про це глава анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив під час підсумкової прес-конференції 28 грудня.
"Ми передаємо Керченський і Феодосійський порти у федеральну власність для забезпечення завантаження, при збереженні штатної чисельності, трудового колективу і так далі", - сказав Аксьонов.
За словами Аксьонова, вантажопотік через ці порти можна збільшити.
Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на першому саміті «Кримської платформи» 23 серпня зазначив, що збитки країни від російської анексії у Криму становлять понад 100 мільярдів доларів.

ДонПрес


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме