"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Кремлі, після заяви Зеленського про Крим, заговорили про "пряму загрозу"

У Кремлі, після заяви Зеленського про Крим, заговорили про "пряму загрозу"

Кремль сприймає слова Президента України Володимира Зеленського, який заявив 1 грудня в парламенті країни про намір повернути тимчасово окупований Крим, як пряму загрозу на адресу РФ. Про це повідомив у четвер прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков.

“Ми аналізуємо висловлювання президента Зеленського, вчорашні висловлювання з російської проблематики. Виступаючи у парламенті, Зеленський говорив, що повернення Криму має стати головною метою і філософією України. Ми бачимо це як пряму загрозу, висловлену на адресу Росії. Подібне формулювання означає, що київський режим має намір використовувати будь-які, всі наявні можливості, включаючи силові, щоб зазіхнути на російський регіон. Саме так ми це схильні сприймати”, — сказав Пєсков.

Напередодні Президент України заявив, серед іншого, про необхідність прямого діалогу з Російською Федерацією.
Крім того, раніше представники України неодноразово заявляли, що Україна не планує ніяких силових дій і прихильна діалогу.
Нагадаємо
Останнім часом Путін та його речники - у рамках гібридної війни, що вони восьмий рік ведуть проти України - обрали нову тактику. Тепер запровадили агресивну риторику, намагаючись переконати світ, що у всіх проблемах Криму та Донбасу Україна винна сама. Лавров каже: "Україна стає все більш наглою!". Путін каже, що дуже стурбований, бо  Росію намагаються зробити стороною конфлікту, хоча "всім відомо" - в Україні "громадянська війна" й "українці вбивають українців". Песков  запевняє, що саме Україна не виконує Мінські домовленості, не приймає закон про особливий статус Донбасу та не проводить там вибори. І всі вони разом обурюються, що Україна, нібито, влаштовує провокації, стягує війська до лініі розмежування із ОРДЛО й планує наступ, а її західні партнери підігрують, надають озброєння та заманюють можливим членством у НАТО та ЄС. Росія активно вдає із себе постраждалу, яку всі даремно звинувачують у агресивності та бажанні підкорити Україну. 
Натомість світова спільнота на такі закиди не піддіється. І у ЄС, і в НАТО впевнені, що саме Росія планує поглинання України, відмовляючи їй у суверенності, саме Росія нагнітає обстановку, концентрує війська, розповідає про фашизм та нацизм в Україні та про утиски свободи слова, а також - прав людини, зокрема російськомовного населення країни. Путін не йде на компроміси. Він вимагає юридичних гарантій нерозповсюдження НАТО на Схід. НАТО відповідає, що суверенні держави самі визначаться, з ким їм вступати у союзи, а за будь які агресивні дії прийдеться відповідати. Зеленський прагне прямих контактів із Путіним. Путін відповідає, що краще контактувати із "керівництвом" ОРДЛО. 
Отже, обстановка ускладнюється. Сторони вперлися.
Війська Росії та України - готові до загострення. 
НАТО готується реагувати. 
А ми - чекаємо...
Джерело: ТАСС


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини