"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна будує свій космодром у Новій Шотландії разом із канадськими партнерами

Україна будує свій космодром у Новій Шотландії разом із канадськими партнерами

Україна та Канада збудують космічний пусковий майданчик у канадській провінції Нова Шотландія. Презентація проекту та урочиста церемонія відбулися у місті Галіфакс в Канаді 19 листопада. Про це повідомляє у Facebook повідомляє голова Державного космічного агентства України Володимир Тафтай.

Проект передбачає створення у провінції Нова Шотландія комерційного космодрому для ракети-носія “Циклон-4М”, розробки та виробництва українських ДП “КБ “Південне” та ДП ВО “Південний машинобудівний завод”. Проект реалізовуватиме канадська компанія Maritime Launch Services Ltd (MLS).
Тафтай у своїй промові наголосив на важливості проекту не тільки для розвитку космічної співпраці України та Канади, але й для подальшого зміцнення традиційно дружніх та партнерських відносин між двома державами загалом.
Командному центру майбутнього Космічного пускового майданчику буде присвоєно ім’я колишнього керівника ДП “КБ “Південне” Олександра Дегтярьова.
Також зазначається, що напередодні космічні агентства України та Канади підписали Спільну заяву щодо відзначення партнерства українських підприємств ДП “КБ “Південне”, ДП ВО “Південмаш” з Maritime Launch Services.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме