"Підтримати"
Новини
Всі новини

Новий артефакт з Африки заповнив прогалину в еволюції людини

Вчені зробили проривне відкриття, виявивши свідоцтва про існування нового виду стародавніх людей, які жили в Африці близько 500 000 років тому. Цей вид отримав назву Homo bodoensis і вважається, що вони жили в епоху середнього плейстоцену. Дослідники вважають, що вони є прямими предками сучасної людини. Назва bodoensis походить від черепа, знайденого в Бодо Д'ар в Ефіопії. Про це пише Express.

На думку експертів, це вирішальний період в історії, оскільки він також став свідком появи нашого власного виду (Homo sapiens) в Африці та наших близьких родичів неандертальців (Homo neanderthalensis) у Європі.
Але цей період також є свого роду сіра зона в історії з пробілом у знаннях експертів про природу еволюції людини в той час.
Палеоантропологи називають цей час «плутаниною посередині».
Провідний автор, доктор Мір'яна Роксандич з Університету Вінніпега в Канаді, сказала: «Говорити про еволюцію людини в цей період стало неможливо через відсутність належної термінології, яка визнає географічні відмінності людини».
З цією новою класифікацією H. bodoensis буде використовуватися для опису більшості людей середнього плейстоцену з Африки та деяких із Південно-Східної Європи.
За словами Крістофера Бе, співавтора дослідження з відділу антропології Гавайського університету в Маноа, мета нової класифікації – «розрубати гордієв вузол і дати нам можливість ясно розповісти про цей важливий період у світі» – еволюцію людини».Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме