"Підтримати"
Новини
Всі новини

У ЄС заборонили харчову добавку Е171 - діоксид титану

Європейський Союз із 2022 року заборонить використання однієї з найпоширеніших харчових добавок — E171 або діоксиду титану. Згідно з повідомленням на сайті Єврокомісії, ця речовина не може надалі вважатися безпечною: вона містить ризики генотоксичності для організму людини, повідомляє Агропортал.

Діоксид титану на сьогоднішній день використовується як барвник до великого переліку продуктів. Серед них — жувальні гумки, тістечка, супи, бульйони тощо.
Але цей інгредієнт пов'язаний з негативними наслідками для здоров'я, включаючи пошкодження кишкової флори і при потраплянні в організм у вигляді дуже маленьких наночастинок - розвиток раку.
Заборона базується на наукових висновках Європейського агентства з безпеки харчових продуктів щодо потенційної небезпеки E171 для організму людини.
Постачальник інгредієнтів Ingredion Incorporated зазначає, що кінцеві споживачі відмовляються від діоксиду титану, а великі роздрібні торговці в Європі вже не дозволяють розміщувати на полицях продукти, що його містять.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини