"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Слуги" активно збагачуються: 58 депутатів фракції придбали цінне майно

Комітет виборців України з’ясував, що упродовж останніх двох років кожна четверта родина депутатів фракції “Слуга Народу” задекларувала придбання цінного майна. Про це пресслужба КВУ повідомила на своїй сторінці у Facebook. І ось питання: а чому КВУ? Чому не антикорупційні органи? І де реакція на подібні дії "слуг"?

Серед придбаного, за повідомленням, — автомобілі, квартири, земельні ділянки придбали члени сімей 58 депутатів фракції. Загальна вартість майна сягнула, як вказано, понад 60 млн грн.
“Загалом, починаючи з серпня 2019 року, члени сімей депутатів "Слуги Народу“ придбали 38 автомобілів. Зокрема, задекларували нові автомобілі дружини народних депутатів Юрія Корявченкова (2 млн грн), Богдана Яременка (Volvo, 1 млн), Костянтина Касая (BMW, 3,7 млн), Павла Якименка (BMW, 2,9 млн), Юрія Арістова (PORSCHE, 2,3 млн), Андрія Геруса (1,4 млн грн), Олександра Завітневича (1,5 млн), Олексія Леонова (Mercedes-Benz, 1,5 млн), Олександра Літвінова (Toyota, 1,2 млн), Олександра Салійчука (Mercedes-Benz, 1,2 млн), Ореста Саламахи (BMW, 849 тис.), Максима Зуєва (540 тис.)”, — йдеться в повідомленні.
Вказано також, що задекларували нові автомобілі члени сімей народних депутатів Андрія Бобляха, Ірини Верещук, Володимира Гевка, Максима Гузенка, Андрія Клочка. Варто відзначити, що тринадцять народних депутатів вказали в деклараціях, що користуються транспортом, який належить їх родичам, переважно, дружинам.
Окрім автомобілів, депутати “Слуги Народу”, за повідомленням, вказали 25 земельних ділянок та 12 квартир, придбаних членами їх сімей. "Зокрема, народний депутат Роман Мулик задекларував котедж для сімейного відпочинку у курортному селі Поляниця вартістю 1,1 млн, який перебуває у власності дочки (дата набуття права: 19.10.2020). Галина Третьякова задекларувала земельну ділянку вартістю 490 тис. грн, що перебуває у власності чоловіка (дата набуття права: 10.03.2020). Костянтин Касай задекларував отримання дружиною права власності у 2020 році на квартиру, житловий будинок та земельну ділянку. Олексій Устенко задекларував придбання у 2020 році дружиною квартири в Києві вартістю 5 млн грн", - сказано у повідомленні.
“Декларування дорогих покупок членами сімей може бути частиною схеми з легалізації статків народних депутатів. Саме тому поширеною практикою є пересування на автомобілях та проживання у житлі, що належать членам сім’ї”, — зазначив голова КВУ Олексій Кошель.
До слова, раніше КВУ вже відзначав різке зростання купівельної спроможності депутатів фракції “Слуги Народу”. Відзначається, зокрема, що упродовж 2020 року "97 народних депутатів фракції задекларували придбання цінного майна". Сукупно, як вказано, було придбано 20 квартир, 67 земельних ділянок та 74 автомобілі.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме