"Підтримати"
Новини
Всі новини

Британія готує закони про захист тварин: вони всі - розумні істоти

22:30, 14 травень 2021
784

Департамент навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства Великобританії розробив план дій, який вводить ряд нових заходів щодо захисту домашніх і диких тварин. Про це повідомляється на сайті британського уряду, пише Медуза.

План передбачає серію реформ, серед яких юридичне визнання тварин розумними істотами, заборона на електрошокові ошийники, заборона на утримання приматів в якості домашніх тварин, заборона на продаж слонової кістки, припинення експорту тварин на відгодівлю і забій.
Також департамент навколишнього середовища хоче заборонити рекламу «неприйнятних методів поводження з тваринами», існуючих за кордоном - наприклад, катання на слонах. Крім того, департамент має намір вивчити можливість введення заборони на фуа-гра.
Щоб реалізувати ці реформи, департамент навколишнього середовища представить на розгляд британського парламенту серію законопроектів. Перший з них буде внесений до парламенту вже 13 травня.
Тепер, коли Великобританія покинула ЄС, у нас з'явилися нові можливості для подальшого посилення стандартів захисту тварин і зміцнення своїх позицій в якості глобального захисника прав тварин (англ. Яз.).
Нагадаємо
За останні десять років влада Великобританії прийняли серію законів щодо захисту тварин. Зокрема, заборонили використовувати диких тварин в цирку, зобов'язали встановлювати камери спостереження на бойнях і посилили максимальне покарання за жорстоке поводження з тваринами з шести місяців до п'яти років позбавлення волі.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини