"Підтримати"
Новини
Всі новини

BlaBlaCar розгорне в Україні масштабний інжиніринговий хаб

BlaBlaCar, найбільша в світі платформа для автодорожніх поїздок з центральним офісом у Франції, розгорне в Україні масштабний інжиніринговий хаб.

Як повідомив Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу компанії, українські розробники будуть працювати над розвитком і масштабуванням автобусного маркетплейса.

"BlaBlaCar поставив перед собою амбітну мету - стати найбільшою в світі мультимодальною платформою для поїздок на будь-якому виді транспорту. Важко уявити досягнення цієї мети без сильної і ефективної команди. Ми знаємо, що в Україні є фахівці зі світовим з великим потенціалом, експертизою та досвідом, які здатні будувати глобальні продукти. Їх же ми б хотіли бачити частиною нашої команди", - цитує прес-служба гендиректора BlaBlaCar в Україні Олексія Лазоренко.

Очікується, що за допомогою команди українських інженерів і, в першу чергу, їх експертизи, BlaBlaCar зможе масштабувати продукт на інші країни і регіони, в тому числі, на країни Латинської Америки.

Сьогодні в інжиніринговій команді працює близько 20 осіб. До кінця 2021 року BlaBlaCar планує збільшити кількість технічних фахівців до 50.

Команда розробників працюватиме над декількома завданнями.
По-перше, це створення Global Distribution System (GDS) - системи, яка лежить в основі агрегатора автобусних поїздок. GDS дозволить автобусним перевізникам підключитися до BlaBlaCar і опублікувати свої поїздки, а пасажирам - бронювати і купувати квитки.

Друге завдання - це масштабування автобусного маркетплейса на інші країни.

"Також інженери будуть безперервно працювати над поліпшенням продукту, створенням і підключенням нових функцій, які максимально задовольнять потреби перевізників і пасажирів, і зроблять пошук і покупку автобусних квитків простіше, зручніше і надійніше", - зазначено в повідомленні.

BlaBlaCar - найбільша в світі платформа для автодорожніх поїздок (сайт і мобільний додаток для iOS і Android), яка об'єднує надійне співтовариство попутників, а також офіційні автобусні поїздки.

За состояніюна квітень 2021 року кількість користувачів BlaBlaCar перевищує 100 млн осіб в 22 країнах світу, щоквартально більше 20 млн осіб здійснюють поїздки з BlaBlaCar. Кількість користувачів, яке використовує BlaBlaCar на мобільних телефонах (iOS і Android) перевищує 30 мільйонів.
BlaBlaCar офіційно представлений в наступних 22 країнах: Бельгія, Бразилія, Великобританія, Угорщина, Голландія, Німеччина, Індія, Іспанія, Італія, Люксембург, Мексика, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Україна, Франція, Чехія і Хорватія.

На ринок України BlaBlaCar вийшов на початку 2014 року, купивши український стартап "Подорожник". На сьогоднішній день кількість українських користувачів перевищує 5 млн осіб, а Україна увійшла в Топ-3 найбільш швидко зростаючих країн для BlaBlaCar в світі. В кінці 2019 го року BlaBlaCar в Україні вийшов за рамки спільних поїздок з попутниками і придбав Busfor, найбільший агрегатор автобусних маршрутів в Україні та країнах СНД.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини