"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Суецькому каналі утворилася гігантська пробка через контейнеровоз, що сів на мілину

Затори бувають не тільки на автомагістралях. Саме зараз можна спостерігати величезну "морську пробку" - в Суецькому каналі.

У Суецькому каналі сів на мілину контейнеровоз Ever Given, заблокувавши тим самим рух суден по каналу.

Як пише ЦТС з посиланням на The Guardian, інцидент стався у вівторок, 23 березня, в південній частині каналу приблизно в 10 км від виходу в Червоне море.

Судно довжиною 400 м, шириною 59 м, дедвейтом 199 692 т і місткістю 20 тис. TEU стало поперек каналу. Спочатку вважалося, що контейнеровоз втратив потужність, але оператор судна, Evergreen Marine Corp, повідомила, що "контейнеровоз випадково сів на мілину після того, як на нього обрушився порив вітру".

"Компанія закликала судновласника повідомити про причини інциденту і вела переговори з відповідними сторонами, включаючи орган управління каналом, про те, щоб якомога швидше допомогти судну", - йдеться в повідомленні Evergreen.

Кілька спроб зняти судно з мілини поки виявилися невдалими. В результаті на обох кінцях Суецького каналу утворилися затори із судів, які очікують його проходу. Подібні випадки відбуваються в Суецькому каналі з неприємною регулярністю.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини