"Підтримати"
Новини
Всі новини

Увага боржникам: виконавці отримали доступ до ваших банківських рахунків

Банкі на вимогу виконавців надаватимуть інформацію про рахунки боржників і залишки коштів на них. Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, передає пресслужба Мін'юсту.

Він пояснив, що за підсумками переговорів з Нацбанком, регулятор вніс зміни до Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, які вступили в чинності 16 лютого 2021 року.

"Інформація, яку надаватимуть банки на вимогу виконавців щодо наявності, стану рахунків боржника відтепер в обов'язковому порядку повинна містити номери рахунків, відкритих боржником в банку, а також суми коштів, які є на таких рахунках", - уточнив Гайченко.

За словами чиновник, зазначені зміни не тільки значно полегшать і прискорять роботу виконавців, а й стануть підставою для введення автоматизації такого процесу.

Він додав, що в зв'язку з цим Мін'юстом розробляються зміни до відповідних нормативно-правові акти, прийняття яких найближчим часом дозволить автоматизувати процес отримання виконавцями номерів рахунків боржників - фізичних осіб і сум коштів, що є на таких рахунках.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини