"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Доступна іпотека 7%": підписано перші договори з банками

Сьогодні дві родини першими підписали договори іпотеки з банками в межах Державної програми "Доступна іпотека 7%". З укладенням угод їх привітав Президент України Володимир Зеленський, повідомляє пресслужба Глави держави.

"Будемо працювати над тим, щоб кредити на житло під 7% були дійсно доступними для всіх в Україні. Особливо для молодих родин, які лише стають на ноги й потребують підтримки", – сказав Глава держави під час спілкування із сім'ями.

Повідомляється, що договори підписали сім'я Сергія та Валерії Лапченків, які чекають на поповнення, та Максима й Наталії Максимюків, які виховують 4-річного сина Марата. Обидві родини з Херсонщини, але вже тривалий час проживають у столиці.
Підписання відбулося на майданчику Всеукраїнського форуму "Україна 30. Розвиток правосуддя" у Києві.

Нагадаємо

За умовами програми, об’єктом іпотеки може бути як квартира, так і приватний будинок не старший шести років. Кредит надається на строк до 20 років. Максимальна вартість об’єкта – 2,5 млн грн, а сума іпотеки – 2 млн грн. Перший мінімальний внесок – 15%. Іпотечна ставка – 7%.

26 лютого 2021 року відбулось підписання договорів між Фондом розвитку підприємництва та першими 7-ма банками — учасниками держпрограми “Доступна іпотека 7%”.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні 27 січня затвердив рішення про здешевлення вартості іпотечних кредитів з 15 до 7% річних.

За даними НБУ, у минулому році попит на іпотеку серед населення рекордно виріс, у тому числі на тлі зниження відсотків по іпотечних кредитах.

На думку експерта, здешевлення вартості іпотечних кредитів до 7% річних здатне пожвавити ринок нерухомості, якщо віддавати гроші можна буде протягом тривалого терміну.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини