"Підтримати"
Новини
Всі новини

Коболєв: "Північній потік-2" - питання життя чи смерті для України

Голова правління НАК "Нафтогаз" України Андрій Коболєв заявив, що "Північний потік 2 - це передусім інструмент, щоб зробити Україну беззахисною перед російською військовою агресією". Про це Коболєв написав на своїй сторінці у Facebook.

"Поки Україна є важливим транзитером газу до Німеччини, Італії і Франції, українська ГТС є частиною нашої системи оборони. Щойно у Кремля з‘явиться фізична можливість перенаправити газові потоки в обхід України, наша ГТС стане просто мережею газопроводів. Тоді наша країна стане набагато більш вразливою перед російською агресією", - наголошує Андрій Коболєв.

Коболєв вважає, що зупинка будівництва "Північного потоку 2" - "питання життя чи смерті для наших громадян". На його думку, Україна ніколи не змириться і "обійтися без жертв".

Президент Росії Володимир Путін вважає, що нападки на “Північний потік-2” пояснюються нібито спробами змусити РФ платити за певний “геополітичний проект Заходу в Україні”.

Нагадаємо

Адміністрація США на чолі з президентом Джо Байденом почала переговори з керівництвом Німеччини з метою визначити майбутнє проекту “Північний потік-2”.

Раніше газета Financial Times повідомила, що ФРН розраховує переконати США відмовитися від санкцій проти “Північного потоку-2”. Зокрема, німецькі політики розглядають можливість застосування механізму, який дозволить Німеччини самостійно перекрити “Північний потік-2”, якщо Росія, наприклад, чинитиме тиск на Україну і довільно скоротить поставки через її газотранспортну систему.

Як стало відомо нещодавно переговори почнуться після того, як будуть зайняті і затверджені важливі пости в американських міністерствах. Проте обидві сторони сигналізували про готовність до компромісів. Основною темою на переговорах — стане Україна.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини