"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чому на смартфоні не включається WI-FI

15:33, 15 гру 2020
868

Часто користувачі мобільних телефонів стикаються з тим, що їх пристрій несподівано вимикається від мережі WI-FI або може до неї підключиться. Причини, що впливають на це, мають різний характер. Їх можна класифікувати за такими параметрами:

  • банальна помилка в паролі;
  • програмний збій;
  • вихід з ладу модуля, що відповідає за підключення.

Для діагностики апарату найкраще звернутися до співробітників сервісного центру, які виконують ремонт телефонів. Майстри проведуть тестування і визначать складність проблеми.

Чому на смартфоні не включається Wifi?

Однозначно відповісти чому виникають проблеми з підключенням до вашої бездротової мережі складно. Однак перше, що потрібно зробити, - це перевірити наявність інтернет-з'єднання і працездатність роутера. Якщо на цьому рівні не знайдена несправність, то слід перейти до аналізу роботи самого телефону.

Основні причини несправності підключення Wifi

До головних причин, які можуть вплинути на взаємозв'язок смартфона з точкою доступу, відносяться наступні:

  • введений некоректний пароль;
  • програмне забезпечення (ПО) дало збій;
  • не підходить прошивка;
  • відбулося скидання в налаштуваннях;
  • дата і час на пристрої встановлено неправильно;
  • віруси;
  • невірно налаштований маршрутизатор.

Способи усунення проблем з роботою Wifi

Часто найбільш простим вирішенням проблеми стає банальне перезавантаження мобільного. В цьому випадку відбувається очищення оперативної пам'яті, зокрема від додатків, що працюють у фоновому режимі. Іноді допомагає вимикання режиму "енергоощадження". Можливо, тривале та інтенсивне використання апарату спричинило заповнення пам'яті і для роботи модуля WI-FI її вже не залишилося. Якщо це не допомогло, слід перевірити чи коректно введений в систему пароль. Часто користувачі забувають змінювати дані, які використовуються пристроєм за замовчуванням. Для цього зверніться до параметрів мережі через "Налаштування телефону". Іноді установка неправильного часу і дати ставить з'єднання з роутером в режим очікування. Зайдіть у відповідний розділ і скоригувати дані. Має сенс відзначити функцію синхронізації часу через інтернет. Можливим рішенням може стати перенастроювання профілю маршрутизатора. Для цього треба зайти в налаштування і виконати повторне підключення з використанням інструкції. Тут може знадобитися допомога технічної підтримки провайдера, який надає вам послугу інтернет. Віруси - найбільш неприємна причина. Для їх виявлення необхідно просканувати мобільний телефон, використовуючи спеціальні утиліти. Якщо інформація підтвердилася, зверніться до фахівців. Вони видалять шкідливе ПО з пристрою і, по можливості, збережуть дані в його пам'яті. Проблеми можуть стосуватися і апаратної частини пристрою. Це особливо актуально, якщо неполадка з включенням WI-FI з'явилася після падіння телефону або потрапляння на нього води. В цьому випадку потрібно провести діагностику. Найкраще це зроблять в сервісі. Самостійний ремонт може призвести до більш серйозної поломки, виправлення якої обійдеться ще дорожче. Крім того, сервісні центри видають гарантію при установці нових деталей замість поламаних.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини