"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Міносвіти пояснили, як діти навчатимуться в січні в умовах локдауна

У Міносвіти дали рекомендації школам через локдаун у січні. Що робитимуть в цьому місяці діти і як проходитимуть подальші уроки в школах.

Про це повідомляє Кореспондент з посинанням на пресслужбу МОН у вівторок, 15 грудня.
"Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 8 - 24 січня 2021 року, в той же час заклади зможуть оголосити на цей період канікули. Про це йдеться в листі МОН керівникам місцевих департаментів освіти і науки... Так, у цей період учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних навчальних закладів. Міністерство просить вжити всі можливі невідкладні заходи, спрямовані на належну організацію в цей період освітнього процесу в дистанційному форматі", - сказано в повідомленні.
У МОН нагадали, що навчання можна організувати за допомогою платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів 5 - 11 класів Всеукраїнська школа онлайн, запущеної спільно з Мінцифри.
"Разом з тим Міністерство рекомендує розглянути можливість, за необхідності, оголосити наразі канікули з урахуванням положень частин 3 і 4 статті 10 Закону "Про загальну середню освіту". Так, в частині 3 зазначено, що освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується в рамках навчального року, який починається 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Частина 4 пояснює, зокрема, що структуру і тривалість навчального року, тижня, дня, занять, а також форми організації освітнього процесу визначає педагогічна рада установи в межах часу, передбаченого освітньою програмою. Крім того, відповідно до Закону, тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів", - резюмували у відомстві.
Раніше в МОЗ пояснили, як вибирали дату карантину. Оптимальну дату розраховували не тільки на підставі показників тестування, а й з урахуванням прогнозів щодо заповнюваності лікарень.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини