"Підтримати"
Новини
Всі новини

Страус вважає себе зеброю, а папуги вирішили вилаяти увесь світ

П'ять папуг довелося розселити, бо вони колективно лаялися матом на всіх відвідувачів. А страуса по імені Блю виселять з британського сафарі-парку Лонгліт в Уилтшире. Він залишив своїх родичів і весь час проводить зі стадом зебр, пише The sun.

Страус бігає разом з зебрами по парку, їсть траву і розмахує своїм фантомним хвостом. Зебри спокійно прийняли страуса. Їм зручно проводити час разом, оскільки у страусів поганий нюх і слух, а у зебр поганий зір.

Блю повинен був висиджувати яйця зі страусихи на ім'я Стейсі. Однак страусові роль майбутнього батька припала вподоби і він ухилився від "сімейної" життя на користь проведення часу з зебрами. Висиджування яєць його не хвилювало. Тому Блю збираються перевезти в інший парк, а Стейсі підібрати більш поміркованим страуса.

Працівники парку відзначають, що Блю нецікаво бути страусом, він хоче бути зеброю.

"У Блю криза ідентичності - він просто хоче бути зеброю", - вважають представники парку.


* * *
А тим часом у парку дикої природи графства Лінкольншир, Англія, співробітники були змушені розселити п'ятьох папуг, які лаялися на відвідувачів. Про це повідомляє CNN.

"Вони всі лаялися. Ми трохи хвилювалися про дітей", - розповів виконавчий директор парку Стів Ніколс.

Африканські сірі папуги - Ерік, Джейд, Елсі, Тайсон і Біллі - були подаровані парку різними господарями. Протягом тижня їх поселили в одне приміщення на карантин. За короткий час вони навчили один одного лайок.

Талант птахів припав до душі відвідувачам. Вони із задоволенням спілкувалися з птахами, відповідаючи їм в тому ж дусі. Однак персонал змушений тимчасово прибрати птахів з громадських зон парку і розселити. Співробітники сподіваються, що на самоті птиці стануть спокійніше і перестануть сваритися.

"Прийняти папугу, який лається, - звичайна справа, таке трапляється, може бути, три або чотири рази на рік", - зазначив Стів Ніколс.

Африканські сірі папуги - один з найпопулярніших видів папуг. За даними Асоціації виробників кормів для домашніх тварин, в минулому році близько 1,1 млн. Таких птахів британці тримали як домашніх тварин.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини