"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мільйон дерев за 24 години: екоакція пройде по всій Україні

В Україні відбудеться екологічна акція “Мільйон дерев за 24 години”, покликана привернути увагу до відновлення екосистем України та світу. Про це під час брифінгу після засідання уряду сказав міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський, передає УНН.

“Хочу анонсувати дуже важливу екологічну ініціативу - це “Мільйон дерев за 24 години”. Про що це - про висаджування дерев по всій території України громадянами за підтримки волонтерів на ділянках, які визначені науковим способом. Практично, це всі ділянки, які належать Держлісагентству і це землі лісогосподарського призначення. Тобто, на них будуть висаджені притаманні нашій країні породи дерев. Для чого? В першу чергу, скажу для чого - ми в Міністерстві працюємо, крім регуляторних якихось обмежень чи ініціатив, над тим, щоби підвищити свідомість громадян щодо запобігання та адаптації до змін клімату. Кожне висаджене дерево є критично важливим для утримання вуглецю”, - сказав Роман Абрамовський.

Він зазначив, що господарська діяльність людей, зокрема збільшення площ ріллі та спалювання палива, призводить до того, що значна кількість вуглекислого газу потрапляє в атмосферу і створює парниковий ефект, що призводить до швидких та незворотних кліматичних змін.

“Не існує, звісно, чарівної пігулки для подолання кліматичної кризи, але висадка дерев є частковим її рішенням. Мільйон дерев за 24 години - це насправді дуже масштабна акція, і мета - привернути увагу до необхідності відновлення екосистем України і світу в цілому. Україн не стає осторонь процесів, які відбуваються по боротьбі з кліматичними змінами у світі”, - додав міністр.

Як повідомляється, висадка дерев запланована на 17 жовтня.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини