"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мертвий мозок виявляється можна оживити, принаймні у миші

Вчені з Центру досліджень динаміки біологічних систем Riken в Японії за допомогою нової методики змогли підтримувати тканини мертвого мозку миші живими і функціонуючими на протязі майже місяця. Результати опубліковані в журналі Analytical Sciences, передає Naked Science.

Під час експерименту вчені використовували спеціальний мікрофлюідний пристрій, який допоміг зволожити і запобігти висиханню тканин, експлантірованних з мозку миші, але при цьому підтримувати зволоження на оптимальному рівні.

Вчені довели, що тканині не потрібно залишатися завжди зануреною в рідину - вона могла отримувати поживні речовини з вологою середовища.

Як показали результати дослідження, тканини можуть залишатися живими протягом більш ніж 25 днів. На 25-й день вони зберегли приблизно 97 відсотків початкової активності, відзначили вчені. При цьому контрольний зразок втратив активність через 10 днів.

«Цей метод можна використовувати не тільки для експлантаціі тканин тварин. Крім того, це поліпшить дослідження в області органогенезу», - розповів Ота.

Джерело: unian
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини