"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зовсім скоро у кожного будинку буде свій робот-помічник. Відео

Toyota випустила прототип домашнього робота-помічника. Поки що у кібер-асистента для будинку немає навіть назви, проте розробники з Toyota Research Institute націлені на комерційне майбутнє свого проекту.

Уже сьогодні своє житло можна перетворити у "розумний будинок", але прогрес не стоїть на місці і міленіалам, можливо, вже не доведеться говорити дітям і внукам: "Синку, подай води матері" або "допоможи мені з прибиранням, дочка" - для всіх домашніх справ і доручень будуть кібер-помічники.

Над "інтелектом" таких роботів зараз працюють в Науково-дослідному інституті Toyota. Для кращого навчання роботів, перші кроки їм допомагають робити люди за допомогою окулярів віртуальної реальності.

Різні датчики, встановлені на роботі, миттєво передають інформацію оператору в режимі реального часу, той робить необхідні дії, а програма кібер-машини "запам'ятовує" найдрібніші деталі всіх операцій, для подальшого самостійного відтворення.

Система ще не досконала. У своєму відео TRI нагадує глядачам, що демонструє лише дослідний зразок. Проте, система на основі VR може стати новим способом навчання роботів, який дозволить зробити їх комерційним продуктом.

Джерело: telegraf
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини