"Підтримати"
Новини
Всі новини

Безпілотні капці та ковдра з клімат-контролем: топ винаходів для побуту. Відео

Щороку невгамовні винахідники дивують нас цікавими новинками техніки. Так і хочеться відразу отримати вигадані ними дивовижні речі, адже створені вони спеціально для збільшення життєвого комфорту.

* * *
Японська компанія Nissan розробила капці з системою автоматичного паркування. Капці оснащені міні-колесами, міні-двигуном та системою автоматичного паркування ProPilot Park. Після натискання кнопки капці повертаються на свої місця, де б їх не залишили.

* * *
Канадський стартап Smartduvet розробив "розумну ковдру" з клімат-контролем, що може сама заправити ліжко. Крім того, спеціальний додаток дозволяє задавати потрібну температуру на різних половинах ліжка. У комплект Smartduvet входить блок управління і насос. У ковдрі є надувний прошарок, яким керує насос, і таким чином вона згортається.

* * *
Компанія Whirlpool випустила на ринок розумний ґаджет з переробки залишків їжі: кухонний агрегат, що перетворює харчові відходи на добриво за добу. Zera Food Recycler встановлюється прямо на кухні і може переробляти в середньому 400 тонн відходів щорічно. Перероблену масу можна використовувати для удобрення рослин в саду. Керувати пристроєм можна за допомогою сенсорної панелі або мобільного додатка.

* * *
LG запатентувала смартфон з дисплеєм, що згортається. В згорнутому вигляді гаджет схожий на звичайний смартфон і може виконувати свої основні функції, в розкритому стані його розміри перевищують розміри планшета.

Джерело: unian
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини