"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна буде годувати Китай курятиною

Нестача м'яса в Китаї може відкрити двері для українських виробників курятини. Заступник міністра економіки Тарас Качка заявив, що українська сторона вже працює зі своїми китайськими колегами над початком експорту птиці в КНР.

За його оптимістичними прогнозами, угода може бути досягнута вже до кінця року.

Найбільший український виробник м'яса птиці компанія "Миронівський хлібопродукт" Юрія Косюка, також сподівається, що Китай скоро почне імпорт.

У 2018 році МХП виробила близько 617 000 тон птиці, при цьому ЄС, Близький Схід і Африка вважаються основними експортними ринками. За словами Косюка, Азія в даний час не є основним напрямком діяльності компанії через відстані.

"Сьогодні у них є певний дефіцит. Завтра вони стануть самодостатніми, - підкреслив Косюк. - Ми не будемо концентрувати занадто багато наших поставок тільки на одному ринку".

Китай відкриває нові ринки для м'яса після того, як його свинячі ферми були знищені спалахом африканської чуми свиней. За оцінками Rabobank, за останній рік країна втратила половину поголів'я свиней. Очікується, що це підвищить попит на інші види м'яса в міру зростання цін на свинину і може передвіщати більш тривалий зрушення в споживанні.

Видання зазначає, що експорт української курятини зріс за 10 років в 10 разів.

Джерело: rabinovichtv
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини