"Підтримати"
Новини
Всі новини

Німецьких школярів за пропущені уроки штрафують

16:40, 24 травень 2018
5 589


Батьки школярів, які прогулюють уроки без поважних причин, розплачуються десятками євро


У навчальних закладах Німеччини дуже суворо ставляться до прогулів. За це накладається адміністративний штаф. Наприклад, в Дюссельдорфі, один прогул може коштувати до 80 євро. У Кельні, за пропуск уроку без поважної причини сума буде вже більшою - 155 євро. Розплачуються довгим євро за пропуски школи, звичайно, батьки. За рік, тільки в федеральній землі Північний Рейн - Вестфалія, штрафують 1200 разів.

Найбільше прогулюють навчання перед літніми канікулами, коли прагнуть раніше поїхати відпочивати в південні країни. Батьків з дітьми в аеропортах можуть оштрафувати поліцейські, які підходять і цікавляться: «Чому дитина не перебувати в навчальному закладі?» Більш ліберально поводяться з прогульниками в Гамбурзі. До них додому по кілька разів приходять вчителі і проводять профілактичні бесіди. Якщо це не допомагає, тільки тоді накладається штраф. Викладачам в минулому році довелося відвідати прогульників 1800 разів, це при тому, що в місті налічується 180 тисяч школярів.

Німці підрахували, що в Берліні ситуація ще більш плачевна: в старших класах пропустили уроки «просто так» майже 18 відсотків учнів. Тому, в німецьких школах посилили заходи за пропуски занять. Розіслали майже 900 повідомлень про штрафи на різні суми: від 100 до 300 євро. Батькам злісних прогульників можуть призначити штраф до 2500 євро. Але, припис штрафів не завжди ефективний, адже лише третина батьків оплачує прогули своїх дітей. Тому, в берлінському районі Нойкельн, вирішили направити в суди близько 180 справ злісних неплатників, а за це можна потрапити на кілька днів до в'язниці. Але, поки, за це ще нікого за ґрати не посадили.


Джерело: http://www.dw.com/ruПриєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме