"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Росії школярі били однокласника за те, що він родом з України

Антиукраїнська істерія в російських ЗМІ та в суспільстві в цілому дала плоди: тільки за те, що людина має українське коріння, можна постраждати, як це сталося з учнем з Ленінградської області (Росія). За те, що хлопчик родом з України, над ним знущалися в школі.

У середній школі російського селища Велика Іжора (Ленінградська область) однокласники били ногами 12-річного хлопчика через те, що він народився в Івано-Франківській області.

У першій половині дня 17 квітня в кабінеті математики школи у Великій Іжорі, що в Ленінградській області, однолітки побили учня 6 класу. Били руками і ногами, намагаючись потрапити по голові. За жорстоким побиттям байдуже спостерігали його однокласники, ніхто не заступився за "х ** ла-ізгоя", хіба що деякі знімали те, що відбувається на телефон, щоб пізніше "похвалитися" відео в соцмережах.

Тільки після того, як відео знущань над дитиною стало гуляти просторами інтернету, дорослі, нарешті, звернули увагу на проблему, яку раніше вважали за краще замовчувати. Виявилося, що це триває вже давно, хлопчик навіть відмовлявся ходити в школу, батьки просили його, щоб мовчав.

Поведінка дітей - дзеркальне відображення того, як ставляться до українців росіяни, незважаючи на модні зараз заклики "обнімемося".


Джерело: Діалог


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини