"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російська правда життя переплюнула фейки, придумані пропагандистами проти України

Російська дійсність може переплюнути будь фейк, придуманий тамтешніми пропагандистами проти України. "Розп'яті хлопчики", "зґвалтовані бабусі", "з'їдені немовлята" і снігурі не йдуть ні в яке порівняння з суворою російською правдою життя. Ждуні і півня з гною ви вже бачили, тепер погляньте на інше - те, чим, мабуть, пишається Росія, яка встає з колін.

Але для того, щоб встати з колін, треба всіх на коліна поставити. І починати треба з дитинства.

У Михайлівці (місто у Волгоградській області) вихованців дитячого садка «Лукомор'я» поставили на коліна в сніг для флешмобу на честь 75-річчя перемоги у Сталінградській битві.

Дітей вишикували в формі цифри «75». Їхні фотографії були опубліковані на сайті міської адміністрації і в групі «Команда Михайлівки» у «ВКонтакте». Зараз всі ці атрибути патріотизму видалені. Але у інтернеті залишається все.

Що характерно, патріотичний порив місцевих чиновніков здійнений був силами тих, хто абсолютно ніяк не може протистояти: змусили встати на коліна дітей. Якби це були дорослі (а в акції брали участь 2500 людей - дитячі сади і школи), то можна було б навіть зрозуміти - пам'ять, повага... Але використували - дітей. Маленьких. Безпомічних. Це вам не міфічний "розп'ятий хлопчик", придуманий наркоманкою з Донецька для картинки в російських ЗМІ.

Але і це не все! Росія пішла далі!

Омські ув'язнені зліпили зі снігу Тополь-М в натуральну величину. І розфарбували в "військові кольори". Сніг!

Ярославських ув'язнених поставили в олімпійські кільця, щоб підтримати збірну Росії на Олімпіаді.

А ви кажете - фейки. Та дійсність перевершує в Росії будь-який фейк!


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини