"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як російський Life спочатку запустився, потім опустився, а потім - накривсяРосійські ЗМІ стверджують, що телеканал Life з учорашнього дня, 18 серпня, припинив мовлення. Від усієї розгалуженої мережі залишається сайт і присутність в соцмережах. Так вирішив холдинг News Media, якому належить канал.

Компанія скорочує 90 осіб, ще 90 будуть займатися стрімінговим мовленням і деякими проектами. Але телевізійного мовлення не буде.

Life запустився в 2013 році. Спочатку канал носив назву Lifenews, як і новинний портал, що входить до складу News Media.

Українцям Lifenews (Life) запам'ятався як брехливий, безпринципний і підлий засіб масового обдурення, здатний фабрикувати фейкові "новини" з окупованих Донецька і Луганська. Знімальні групи телеканалу неодноразово висилали з України та інших країн - пропагандистський канал користувався найнижчими методами, які не мали нічого спільного з журналістикою.

По частині вигаданих сюжетів Lifenews (Life) іноді навіть обганяв Перший канал, який, як відомо, придумав найкривавіший фейк російсько-української війни - "розп'ятого хлопчика" в Слов'янську. Але зате Lifenews (Life) обійшов їх за кількістю запланованих сюжетів про обстріли, куди знімальні групи приїжджали рівно за п'ять хвилин до початку обстрілу, так що це навіть стало прикметою часу: приїхали російські журналісти - жди обстрілу.

Жалю і співчуття до звільненим - не буде. Хочеться вірити, що найбільш активних пропагандистів-журналістів очікує і судова відповідальність - все попереду: і людський суд, і вищий.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини