"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кобзон грубіянити воліє в Росії, а лікуватися - за кордоном


Улюбленець ностальгуючої за Союзом публіки російський співак Йосип Кобзон обурився тим, що його дві з половиною години тримали в аеропорту на прикордонному контролі, коли він літав на лікування до Європи.

"Мені, Герою праці, депутату Державної Думи, кавалеру ордена" За заслуги перед Вітчизною "всіх ступенів, народному артисту Радянського Союзу, медичну, підкреслю, медичну візу вибивав особисто президент Путін, - вражений Кобзон. - А в аеропорту на прикордонному контролі в аеропорту Мальпенса мене тримали два з половиною години! Не пускали... При цьому сама процедура (видалення пухлини передміхурової залози кібер-ножем - ред.) тривала всього чотири дні. Я прилетів до Мілана, відразу ж відправився в клініку, там у мене взяли аналізи , потім три процедури протягом трьох днів і - назад, до Москви ", - образився Кобзон в російській газеті Dni.ru.

При цьому російський законодавець забув, що він обрав чомусь зовсім не російську медицину і проривався до європейських лікарів, будучи підданим санкціям, як забув і про те, що вже багато років є нев'їзним у США, оскільки має міцні зв'язки з сумнівними, а то і кримінальними колами. Тому варто було порадіти, що взагалі впустили, хоч і по страшенному блату.

Однак Кобзон швидше відноситься до людей, яких навряд чи варто впускати в пристойне суспільство, оскільки він вміє за спиною людей говорити про них гидоту без жодних моральних проблем.

Так, зокрема, він висловився про свою давню колегу по сцені і концертам Софії Ротару, обізвавши її елементарною фонограмницею - "майстром співу під фонограму", попутно похваливши себе за те, що не вміє вхолосту відкривати рот. Тут з ним погодитися можна: вхолосту не відкриває - тільки щоб викинути потік бруду.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини