"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Росії запускають випуск машини для розгону демонстрацій


Для боротьби з власним народом в Росії терміновим порядком розробили спецмашину під назвою "Щит", на основі КАМАЗа.

На сайті концерну "Калашніков" говориться, що підприємство розробило її за власною ініціативою, тобто, з вірнопідданих міркувань. Це - поліцейська техніка, яка є багатофункціональною системою захисту, як стверджують ініціатори її створення.

Спецмашина забезпечена захищеною кабіною, водометом і сталевим щитом. За своєю технічною оснащеністю та продуктивністю комплекс «Щит» перевершує існуючі зарубіжні аналоги, стверджують розробники. Гендиректор концерну "Калашніков" Олексій Криворучко навіть гордо зауважив, що аналогів такої техніки немає в світі. І він має рацію: такого жахливого винаходу поки ніхто в світі не застосовував.

Тепер щільну стіну демонстрації будуть просто "відгортати" щитом, як замет снігу. Розсувний щит з гідроприводом буде видавлювати демонстрантів з міських вулиць і площ. На підніжках спецмашини можуть стояти співробітники поліції і Росгвардіі. Передбачені в "Щиті" і спеціальні бійниці, через які можна стріляти по людях, а також потужний водомет, який може поливати людей холодною водою поверх щита.

Не хотілося б, щоб в Україні з'явилися подібні "ініціатори" і подібні "винаходи".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини