"Підтримати"
Новини
Всі новини

США попередили росіян, що тепер приїхати до них буде складно - візи не видаватимутьРосія, яка вирішила налякати США висилкою дипломатів, отримала у відповідь заборону на видачу неімміграційних віз. Поки що - тимчасово, а там життя покаже.

Таке повідомлення з'явилося на сайті Посольства і консульства США в РФ.

"Рішення російської сторони скоротити чисельність співробітників дипломатичної місії США в Російській Федерації ставить під сумнів серйозність прагнення Росії до поліпшення двосторонніх відносин. Ми збережемо чисельність співробітників дипмісії на рівні, необхідному для виконання ключових функцій наших диппредставництв", - повідомили дипломати США рішення свого уряду.


Ну а в зв'язку з заходами, прийнятими Російською Федерацією щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США в РФ, починаючи з сьогоднішнього дня, 23 серпня, припинена процедура видачі неімміграційних віз по всій Росії. Раніше призначені співбесіди скасовані. А ті, хто вже подав документи на оформлення візи США, проінформовані про те, яким чином вони зможуть перепризначити співбесіду.

Диппредставництво США повідомило, що 1 вересня 2017 року ця процедуру відновиться, але тільки в Москві.

Росіяни можуть бути щиро вдячні своєму уряду за боротьбу з "проклятими американцями" - вона йде успішно. Тепер асиметричну відповідь готує російська сторона. Мабуть, заборонять американські гаджети.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини