"Підтримати"
Новини
Всі новини

Няша Поклонська оголосила себе правнучкою імператора Миколи Другого


У росіян є привід поламати голову над новим інтернет-повідомленням.

"Наталя Поклонська заявила, що не допустить показу фільму" Матильда ", оскільки як правнучка Миколи II ображена цією стрічкою особисто." Так, це правда, я правнучка останнього російського імператора. І довго мовчала про це, діючи іншими доступними мені способами, але Олексій Учитель завів ситуацію в тупик ", - заявила депутат Держдуми в інтерв'ю Першому каналу. Вона зазначила, що подасть до суду позов про захист честі і гідності прадіда.

За словами Поклонский, її бабуся - дивом врятувалася від більшовиків велика княжна Анастасія, молодша дочка Миколи II. "Я ніколи не бачила бабку, але мама багато розповідала, як вони колесили по Європі, ховаючись спочатку від НКВД, потім від нацистів." Потім вони переїхали в США, де Анастасія Миколаївна стала сенатором від штату Юта під ім'ям Джессіка Томпсон.


"На жаль, бабка працювала в Конгресі, та ще була мормоном. Це одна з причин, чому я так довго мовчала", - говорить Наталя Поклонська. Правда, за її словами, Анастасія вже тоді засудила рішення Хрущова про передачу Криму Україні і передбачила "передаю її дослівно: повернення півострова в рідну гавань".

Ця публікація з'явилася на відомому фабрикаторі фейкових новин - сайті Intersucks.ru Що цікаво, деякі користувачі Інтернету прийняли повідомлення за цілком серйозне, незважаючи на безліч дивних новин поруч, а це говорить про те, що впарити будь-яку нісенітницю російській публіці зовсім нескладно. Чим, власне, постійно займаються ведучі головних телеканалів і інших ЗМІ Росії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини