"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як переведення годинників на літній час відображається на водіях


У ніч з суботи на неділю в Україні перевели годинники на літній час. З 26 березня темніти буде пізніше, але водіям знадобитися кілька днів для адаптації

На думку вчених, перехід на літній час негативно позначається на працездатності і на стані організму людей. Погіршується і концентрація уваги за кермом. З цієї причини багато країн вже відмовилися від переходу на літній/зимовий час.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на autocentre.ua

В Україні відмова від цієї традиції обговорюється не перший рік, але поки що доводиться діяти «по-старому». Тобто, звикли до режиму людям доведеться вставати на годину раніше. Але в неділю це не так страшно, куди складніше дотримуватися нових правил в перший робочий день тижня.

Враховуючи «тимчасові збої», водіям рекомендується лягти спати хоча б на півгодини раніше. Причому робити так бажано на протязі декількох днів, щоб у організму створився «резерв» для адаптації до нового часу і врівноваженню біоритмів.

Також лікарі рекомендують включити в раціон цитрусові і зелений чай. Це допоможе автомобілістам не відчувати себе сонним вранці.

До речі, за статистикою, в перший тиждень після переведення стрілок годинника кількість ДТП збільшується на 15-20%. Щоб не стати «жертвою статистики», постарайтеся у перші дні після переходу на літній час не перевантажувати себе ні морально, ні фізично.

Але це не означає, що потрібно відмовитися від ранкової зарядки. Навпаки, в поєднанні з контрастним душем вона лише допоможе прийти в себе і бадьоро почати ранок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини