"Підтримати"
Новини
Всі новини

Визначаємо хворобу по долоні


Хвороби людини відображаються на її долонях — знайте це і будете менше хворіти!

*Червоні долоні свідчать про ураження печінки. Також варто перевірити печінку, якщо долоні набувають жовтуватого відтінку.

* Якщо червоніють тільки кінчики пальців, то варто задуматися про своє травлення, наскільки ваш ШКТ справляється з покладеними на нього функціями.

* Червоні плями в області основи великого пальця вказують на проблеми зі статевими органами.

* Коричневі плями з тильного боку кисті сигналізують про вікові порушення в пігментному фарбуванні шкіри і про те, що у вас є проблеми з жовчним міхуром.

* Мармуровий малюнок на долонях свідчить про проблеми з вегетативною нервовою системою.

* Якщо шкіра на кисті лущиться - це свідчення нестачі вітамінів А і D. Якщо ж лущення відбувається великими пластівцями, варто подумати про грибок.

* Холодні, як лід, руки просто кричать про те, що порушено периферійний кровообіг, існує нестача нікотинової кислоти (нікотинова кислота не має ніякого відношення до куріння і нікотину, її містять молочні продукти, риба, м'ясо, гречка, квасоля, гриби, капуста).

* Якщо ж долоньки гарячі навіть у зимову холоднечу, на жаль це говорить не про відмінне здоров'я, а про те, що ваша печінка вже не справляється зі своєю функцією очищення, не може деактивувати отримані ліки, алкоголь та інші хімічні компоненти.

* Якщо вам здається, що китицями повзають комахи, так звані "мурашки", варто перевірити ендокринну систему (до речі, ендокринна система дуже широко представлена у відчуттях, пов'язаних з руками - вологі руки змушують задуматися про гіперфункції щитовидної залози, а сухі і бліді вказують на гіпофункцію.

* Власникам блідих кистей варто перевірити вміст гемоглобіну в загальному аналізі крові.

* Оніміння кінчиків пальців, особливості мізинців, говорить про проблеми з серцево-судинною системою, якщо німіють тільки великі пальці можуть спіткати проблеми з дихальною системою.

* Коли починають відчайдушно свербіти бічні поверхні пальців не варто очікувати виконання прикмети, що руки сверблять до великих грошей, швидше свербіж говорить про захворювання кишечника.

* Ущільнення шкіри на вказівних пальцях і деяка грубість шкіри в цих місцях свідчить про проблеми з жовчним міхуром.

* Зміни форми суглобів вже не помітить тільки ледачий, це явно деформації при артрозах, артритах, можуть розвиватися в запущеній стадії псоріазу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини