"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дізнатися секрети характеру людини допоможе мізинець

Узнать секреты характера человека поможет мизинец

Багато відкрити для себе про людину допоможе мізинець. В Індії його називають палець Будди, римляни називали пальцем Меркурія, а хіроманти пов'язують мізинець зі всілякими видами спілкування. Мізинці — джерело секретної інформації про характер!

Уважно подивіться на свою руку і визначте, до якого типу відноситься ваш мізинець.

Узнать секреты характера человека поможет мизинец


Мізинець середньої довжини

Мізинець, довжина якого доходить до верхньої фаланги безіменного пальця, вважається нормою. Люди з такою довжиною мізинця відрізняються зрілим, з добре сформованим характером, усталеними життєвими принципами. Вони дуже рідко змінюють свої погляди. Людина з мізинцем середньої довжини, що доходить до першого суглоба безіменного пальця, як правило, легко контактує з оточуючими. Чим довше мізинець, тим краще здатності до спілкування.

Довгий мізинець

Якщо мізинець трохи довше лінії, яка розділяє верхню і середню фаланги безіменного пальця, це ознака чарівної, харизматичної особистості, яка ніколи не здається. Талант і працьовитість такої людини творять чудеса... У людини з довгими мізинцями потенційний дар красномовства, вона із задоволенням спілкується і здатна легко переконувати співрозмовника. З таких людей виходять хороші оратори і торговці. Особливо добре, коли є такий довгий мізинець на правій руці.

Короткий мізинець

Володарі мізинця-коротуна дуже уважні і доброзичливі! Їм властива деяка сором'язливість, але це зовсім не недолік. Красномовство і вміння будувати дипломатичні відносини — їх коник. Якщо ж мізинці помітно коротше середньої довжини, можна майже безпомилково зробити висновок, що людина насилу може формулювати свої думки. Крім того, це ознака надмірної імпульсивності, готовності йти на невиправданий ризик.

У багатьох людей мізинець розташований помітно нижче, ніж інші пальці, з–за чого, навіть будучи середньої довжини, він може здаватися коротким.

Зверніть увагу на лінію з'єднання пальців і долоні: вона являє собою або м'яку дугу, або пряму.

Мізинець, що знаходиться помітно нижче решти пальців, називають випадаючим. Його власники стикаються з безліччю перешкод на своєму життєвому шляху, отримуючи жорстокі уроки. Для визначення довжини випадаючого
мізинця потрібно подумки підняти його на рівень інших пальців. Такий мізинець зазвичай свідчить про сором'язливості, яку людина намагається приховати від оточуючих.

Загострений мізинець

Загострений кінчик мізинця говорить про здібності до мов і про неймовірно творчу натуру! Більш круглий верх мізинця — ознака флегматичної, незворушної людини.

Мізинець зігнутий

Мізинець зігнутий говорить про здатність людини швидко адаптуватися до змін. Люди з таким характерним ознакою — природжені миротворці.

Широкий суглоб мізинця

Трохи видатний в сторони, широкий суглоб мізинця є у людей, на яких завжди можна покластися. Вони знають багато про навколишній світ, іноді пам'ятають свої минулі життя і ніколи не відмовлять у допомозі!

Верхня фаланга мізинця, як правило, довше інших. Це область вербального спілкування, а оскільки більшості людей легше всього висловлювати свої думки і почуття словами, не дивно, що ця фаланга у них найбільш довга. Особливо подовжена верхня фаланга мізинця зустрічається у тих, хто заробляє на життя за допомогою свого голосу або навичок спілкування, наприклад у естрадних артистів, телеведучих, аукціоністів, торговців.

Середня фаланга мізинця характеризує навички письмового спілкування. У більшості людей вона коротше інших, тобто їм важко виражати свої думки на папері. Якщо довжина цієї фаланги приблизно така ж, як і довжина решти, значить, у людини є певні здібності до письмового викладу – наприклад, він може скласти грамотне лист або звіт. Природно, що майже у всіх письменників ця фаланга відрізняється більшою довжиною, ніж інші.

Нижня фаланга пов'язана з матеріальним світом. Якщо вона довше інших, значить, для досягнення своїх цілей людина схильна згорнути гори за будь-яку ціну.

Тепер, розглянувши уважніше руки друзів, ви багато відкриєте для себе!

За матеріалами you-journal.ru

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини