"Підтримати"
Новини
Всі новини

Батько Жанни Фріске заявив, що Шепелєв не є біологічним батьком його онука

Отец Жанны Фриске заявил, что Шепелев не является биологическим отцом его внука

Нову сенсаційну і шокуючу заяву зробив батько покійної поп-співачки та актриси Жанни Фріске. Володимир Борисович розповів, що його дочка не могла завагітніти природним шляхом, і з цієї причини вдалася до послуги екстракорпорального запліднення.

За його словами, щоб ембріон закріпився і зміг нормально розвиватися, Жанна пройшла безліч досить складних процедур, зокрема, вона пройшла спеціальну терапію, під час якої брала ударні дози гормональних препаратів, а так само інтенсивний лікарський курс. Володимир Фріске схиляється до думки, що тривалий прийом цих препаратів у сумі і міг спровокувати у його дочки настільки стрімкий розвиток ракової пухлини. При цьому самі медики, які займаються ЕКО, заперечують вірогідність подібних наслідків від такої процедури.

Читайте на Infokava.com: Знайшлися гроші, зниклі з благодійного рахунку Жанни Фріске

Але саме головне, що хотів сказати батько артистки, це те, що його невдалий зять Дмитро Шепелєв, не є біологічним батьком маленького Платона. Більш того, Володимир Борисович заявив, що телеведучий є гомосексуалістом, а Жанна була для нього в деякому роді прикриттям, що дозволяє тримати в таємниці таку інтимну подробицю.

Так що тепер батько покійної знаменитості так само має намір в судовому порядку змусити Дмитра пройти ДНК-тест на встановлення його спорідненості з Платоном. Так само він повідомляє, що має на Шепелєва серйозний компромат, матеріали якого зберігаються в його телефоні, пише znamenitosti.info Володимир Фріске, заявив, що якщо він їх опублікує, то це буде порівняти з ефектом вибуху бомби, і попередив телеведучого, що у випадку, якщо той буде продовжувати перешкоджати зустрічам Платона з його рідними бабусею і дідусем, він оприлюднить компромат.

Читайте на Infokava.com: Володимир Фріске та Дмитро Шепелєв ділять маленького Платона в суді

Що за матеріали має на руках батько померлої зірки, залишається тільки здогадуватися, але, найімовірніше, він підготував дуже неприємний сюрприз для свого зятя. При цьому Володимир Борисович обіцяє, якщо Дмитро все ж піде на мирову, і дозволить регулярні побачення з онуком, то він готовий все забути і знищити наявний на нього компрометуючий матеріал.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини